Kancelaria

Kancelaria Notarialna w ramach swojej działalności, zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, gwarantując stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

Zdobyte doświadczenie we współpracy z agencjami nieruchomości, spółkami czy deweloperami pozwala zapewnić Państwu profesjonalne i indywidualne podejście oraz gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług.

Karolina Wołek

Notariusz Karolina Wołek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu studiów odbyła aplikację notarialną w Krakowie, podczas której pracowała w Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Krakowie. Następnie przez okres czterech lat pełniła funkcję zastępcy notarialnego w jednej z największych krakowskich kancelarii notarialnych. W 2018 roku decyzją Ministra Sprawiedliwości została powołana na stanowisko notariusza. Prywatnie mama, weganka i miłośniczka kotów.

Krzysztof Pietrzak

Notariusz Krzysztof Pietrzak jest magistrem prawa oraz magistrem ekonomii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. Odbył stypendium w Szwajcarii na Wydziale Prawa Uniwersytetu we Fryburgu (Universität Freiburg). Absolwent studiów doktoranckich Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zdobył wieloletnie doświadczenie prawnicze w jednej z największych krakowskich kancelarii notarialnych.
Prywatnie pasjonat prawa oraz miłośnik bulldogów francuskich.